PEČUJEME O VAŠI PŘIROZENOU KRÁSU

Estetika

Lékařský chemický peeling

Lékařský chemický peeling – NEOSTRATA

Chemický peeling je unikátní metodou obnovení, rozjasnění a regenerace pleti obličeje, krku, dekoltu, zad či hřbetu rukou. Jde o zcela neinvazivní a bez bolesti, trvá pouze několik minut a řeší problematiku pleti jako je akné, mastná pleť, pigmentové skvrny nebo drobné či mimické vrásky.

Při pravidelné péči, kdy se využívá regenerační účinek ovocných kyselin, tzv. alfa-hydroxykyselin /AHA/, dochází k výrazné redukci nežádoucích vrásek a stimulaci tvorby nového kolagenu. Výsledkem je pokožka viditelné hladší, vypnutá, hydratovaná a barevně sjednocená.

Podle koncentrace aplikované kyseliny (20–70%) a délky působení lze provádět povrchový, středně hluboký či hluboký peeling. Vhodné je pokožku před ošetřením doma „připravit“ aplikací vhodně zvoleného přípravku s obsahem ovocných kyselin. Lékařský chemický peeling NEOSTRATA je rychlý a velmi účinný postup při dodržení stanoveného protokolu – opakované ošetření dle stavu pleti. Obvyklá kúra jsou 3 sezení vždy po měsíci, po zákroku je pokožka zarudlá a během několika dnů dojde k olupování ošetřených partií. V tomto období je nutná důsledná ochrana před sluncem krémy s vysokým UV filtrem. Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu a zad.

Je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA). Kyselina glykolová je přírodní látka získaná z cukrové třtiny, používá se v různých koncentracích.

Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štětečku na ošetřovanou partii. Samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Působením AHA kyselin dochází k razantnímu vyčištění pokožky, zmenšení pórů, projasnění, zlepšení její hydratace a pružnosti. Rovněž dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění pigmentací a barevnému sjednocení pleti. Tato metoda také účinně řeší léčbu akné. Po ošetření dochází k redukci tvorby mazu, stažení pórů i částečnému vyhlazení jizviček způsobené tímto onemocněním v minulosti.

Chemický peeling je velmi bezpečnou a zároveň účinnou léčebnou a omlazovací metodou, která mnohdy může nahradit i jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření. Chemický peeling má své nezastupitelné místo v komplexním ošetření o pleť a lze jej velmi dobře kombinovat s řadou dalších kosmetických i estetických metod.

 

Po chemickém peelingu bude vaše pokožka lehce zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky. Během 5–14 dnů se pokožka začne jemně olupovat.

Pro domácí péči Vám doporučím, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Přípravky by měly pokožku zklidnit a podpořit její regeneraci.

MICRONEEDLING

Technika MICRONEEDLING je minimálně invazivní metoda omlazení a hydratace pokožky vedoucí ke stimulaci tvorby nového vlastního kolagenu v horní dermální vrstvě kůže. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky či séra a díky tomu zajistíme:

- zlepšení elasticity pokožky

- celkové omlazení a barevné sjednocení pleti

- korekci vrásek

- regeneraci pokožky po opalování

- zmírnění pigmentací

- korekci jizveček po akné, jizev, strií i celulitidu na těle

- obnovení/rejuvenaci pokožky

- stažení pórů

- celkové vypnutí pleti

PROČ právě MICRONEEDLING?

Pracujeme s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže – 0,25 až 2,5 mm. Automatické pero využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování. Frekvence vpichu je opět nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Volit lze ze 7 rychlostí (frekvence vpichu 25x za sekundu až 90x za sekundu).

 

- vertikální vpichy nepoškozují epidermis, jako jiné jehličkové metody, kůže se hojí rychleji a poškození kůže je minimální

- rychlé vpichy minimalizují bolest

- díky nastavitelné hloubce vpichu lze perem bezpečně ošetřit celou plochu obličeje a to i okolí očí, nosu a rtů, ale i ruce a tělo /jizvy, strie na těle/

- jednorázové nástavce zabraňují přenosu infekce

- do kůže se vpichy dostane až o 80% více než pouhým nanesením na jejich povrch.

 

MICRONEEDLING nedostatky pleti ošetří efektivně a bezbolestně s minimální dobou rekonvalescence

Informace o ceně:

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kolik ošetření se doporučuje k dosažení efektu na rejuvenaci jizviček po akné a strií? V jakém intervalu?

Rejuvenace/obnovení: 3-6 ošetření 1x za 3-4 týdny

Jizvičky po akné: 5-6 ošetření 1x za 3-4 týdny

Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4-6 týdnů

Za jakou dobu lze pozorovat výsledek?

Běžně vidíte výsledek hned po prvním ošetření. Aby byl efekt dlouhotrvající je třeba účinek ošetření podpořit jeho opakováním. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, ještě 6 měsíců po posledním ošetření.

Je ošetření bolestivé?

Při hloubce vpichu do 0,5mm je ošetření téměř nebolestivé. Celkově je minimálně bolestivé vzhledem k vysoké frekvenci automatických vpichů. Před zákrokem vždy aplikujeme znecitlivující krém. Díky tomu je zákrok bezbolestný.

Jak dlouhá je rekonvalescence po zákroku?

Po ošetření může být vaše pleť 12 až 48 hodin zarudlá. Do týdne se ošetřená pokožka zcela zhojí.

Jak dlouho po aplikaci výplní můžu podstoupit ošetření Microneedling?

Nejlepší je provést zákrok microneedling 1 až 2 dny před injekční aplikací výplní, nebo botulotoxinu. Po aplikaci výplně je nutné počkat 1 – 2 týdny, dokud se kůže v místě aplikace plně nezahojí.

Jak se starat o pleť po ošetření Microneedling?

Vhodná jsou séra, která korespondují s problémem, pro který se ošetření provádí. Např. séra s kyselinou hyaluronovou, peptidy či vitamíny. Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Samozřejmostí je ochrana UV zářením, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Druhý den po ošetření již můžete použít Váš make-up.

Existují kontraindikace pro ošetření metodou Microneedlig?

Vždy informujte odborníka provádějícího ošetření, jestliže užíváte léky proti srážlivosti krve, trpíte ekzémy, herpetickou infekcí/opary, nebo zda jste těhotná.

DERMAPLANING

DERMAPLANING

Jde o hlubokou formu manuálního peelingu, při které se odstraňuje zhrublá část kůže i drobné chloupky na obličeji. Po dermaplaningu je pleť zářivější, svěžejší a mladistvější.

Dermaplaning obrušuje vrchní vrstvu kůže a srovná tak její nerovnosti. Pleť osvěží, vyčistí a vyhladí póry a tím podporuje zlepšení penetrace všech vašich přípravků do pleti. Benefitem je krásně vyhlazená a jemná pleť bez chloupků, které po ošetření nehrubnou.

Pleť je k ošetření připravena tak, že je vyčištěna, odmaštěna a osušena. Na dermaplaning se používá speciální nástroj s jemným břitem vždy sterilní na jedno použití. Ošetření se provádí po celém obličeji i v partiích kolem nosu, obočí a vlasů. Pleť je následovně ošetřena přístrojem Hydrolift s podporou profesionálních produktů PHYRIS podporující zjemnění a vyhlazení pleti.

Dermaplaning = zdravý manuální peeling s minimálním podrážděním bez jakékoliv chemie.

Kontraindikace k provedení dermaplaningu jsou zánětlivé akné, ekzém, dermatitida či jiné akutní podráždění pleti. Procedura je nebolestivá a bez nutné delší rekonvalescence.

Ošetření doporučuji provádět maximálně 1x měsíčně vždy s aplikací ochranného krému SPF50 pro domácí péči.

CENA: 2 000 Kč