PEČUJEME O VAŠI PŘIROZENOU KRÁSU

Kosmetika

 

 

 

Přístrojové ošetření HYDROLIFTING - intenzivní hydratace a omlazení pleti

Kombinace ruční a přístrojové péče. 

Hydrolifting je kompletní kosmetické ošetření zaměřené na hydrataci pleti s anti-aging efektem. 

Jedinečná kombinace hloubkového vakuového čištění pleti s radiofrekvenční obnovou kolagenu a elastinu + ultrazvukové zapravení účinných látek pro omlazení, zpevnění a hloubkovou hydrataci pleti. Pro intenzivnější absorbci účinných látek je aplikována LED světelná maska s pozitivními účinky vlnové délky světla na daný kožní problém. 

Toto unikátní ošetření je tím nejvyšším ošetřením v moderní kosmetice, které můžete své pokožce pomocí neinvazivní techniky poskytnout. Vše je sestaveno individuálně dle vašich potřeb a stavu vaší pleti. 

Pracuji s kosmetikou Phyris

Doporučená frekvence ošetření: 6 týdnů
 

Diamantová mikrodermabraze

Šetrná a neinvazivní přístrojová metoda na celkové vyhlazení - rejuvenaci pleti, ošetření hyperpigmentace, akné, rozšířených pórů a redukci drobných jizviček a strií.

Pleť po prvním ošetření je hladká, pružná a získává okamžitou vitalitu a jas.

Funguje na principu mechanického peelingu, kdy pomocí speciálních diamantových kotoučů dochází k postupnému odstranění odumřelých buněk a značnému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro následnou aplikaci výživových sér. Účinek ošetření umocníme použitím séra s obsahem AHA kyselin. Tyto mají schopnost odstranit zrohovatělou vrstvu kůže, čímž zjemňuje pleť, obnovuje vyrovnaný povrch pleti a stimuluje formování nových buněk.
Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému vyhlazení a omlazení pokožky. Navíc výsledky dosažené touto metodou jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření. Zákrok mikrodermabraze vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Pracujeme s kosmetikou: Phyris

Udržovací kůra se doporučuje každých 4-6 týdnů v závislosti na celkovém stavu Vaší pokožky.

 

Kosmetika PHYRIS – možnost nákupu širokého sortimentu pro domácí péči

Kosmetika PHYRIS díky své široké nabídce a intenzivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických salónů a studií, ale je vhodná i pro domácí použití. Kosmetika PHYRIS profesionálně pečuje o pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a osobní preference.
Kosmetiku PHYRIS jsme do našeho studia vybrali na základě mnoha pozitivních doporučení a využíváme ji při většině ošetření v péči o pleť a to i přístrojových.

 "S kosmetikou PHYRIS jsem při práci velmi spokojená. Důkazem jsou spokojené klientky, které se k nám pravidelně vrací a značku PHYRIS využívají i v domácí péči. Této kosmetice věřím a bez výhrad doporučuji.“ Darina Haličková

Náš TIP!
PHYRIS HYDRO ACTIVE - Okamžitá a dlouhodobá hydratace
Pleť je skvěle hydratována a zároveň jsou vypnuty jemné vrásky způsobené dehydratací. Ať už je to 24-hodinový krém, koncentrát, kapsle nebo maska, všechny tyto produkty mají stejný cíl – okamžité a dlouhodobé zvlhčení pokožky. Nové složení s hyaluronovou kyselinou doplňuje vlastní zásoby vody v pleti.

 

Základní filosofie kosmetiky PHYRIS
Je unikátní 3- fázová koncepce péče
1 KROK | ČIŠTĚNÍ
Základem kosmetické péče PHYRIS je čištění, protože pouze na dokonale čisté pleti můžou další přípravky plně rozvinout svůj pěstící efekt a účinek. Kosmetika PHYRIS vyniká zejména na příjemnou texturou a hloubkovým čištěním. Vybrat si  můžete ze široké nabídky produktů  jako jsou gely, mléka, krémy, vody i pěny. Pro hluboké čištění jsou pak vhodné produkty s abrazivním a enzymatickým peelingem.
2 KROK | AKTIVACE
Aktivace tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS a spočívá v aplikaci aktivátoru SOMI, který otevře receptory v pokožce. Následně je další péče výrazně efektivnější, lépe snášena a má mnohem delší účinek.
3 KROK | PÉČE
Jakmile je pleť důkladně vyčištěna a aktivována, je pokožka připravena na další péči. Nabídka kosmetiky PHYRIS je dostatečně široká a variabilní na to, aby vyhovovala každému typu pleti a rozdílným potřebám věku.

Ocenění značky PHYRIS v roce 2012
Značka PHYRIS pravidelně obsazuje přední příčky nejen v prodeji kosmetiky, ale i v různých soutěžích. Naposledy PHYRIS získala ocenění v prestižní soutěži BEAUTY AWARD FORUM 2012 v kategorii pleťová péče.
Pořadí prestižní soutěže BEAUTY AWARD FORUM 2012 / Baden-Baden
1. místo - PHYRIS
2. místo - Linde Eckstein GmbH & Co. KG
3. místo - Babor Cosmetics

Kosmetická studia, Wellness a SPA centra zvolila PHYRIS nejoblíbenější značkou profesionální kosmetiky! Názory předních specialistů, nakonec dostaly PHYRIS na stupínek vítězů. Mezinárodní společnost sídlící v Augsburgu, získala prestižní ocenění díky svým značkám PHYRIS Premium Spa Cosmetics a Arabesque.

ŘASY - TRVALÁ

TRVALÁ NA ŘASY SE SILIKONOVÝMI PODLOŽKAMI

Převratný profesionální systém úpravy, natáčení a tvarování očních řas. Trvalá řasy natočí, nadzdvihne, zvýrazní a vytvoří přirozenou křivku Vašich řas. Natočením řas se zároveň opticky zvětší a otevřou Vaše oči.

-        zvýrazňuje řasy jejich zdvižením od kořínku a tvaruje je

-        vytváří iluzi prodloužení řas

-        natáčí řasy do požadovaného tvaru

-        poskytuje přirozený vzhled

-        nevyžaduje natáčky na řasy

-        je vhodná pro krátké i dlouhé řasy

-        vydrží 6 až 8 týdnů

Trvalá na řasy Sexy Lashes využívá nejnovější technologii, která nahrazuje drobné lepkavé natáčky silikonovými podložkami, čímž se dosahuje vynikajících výsledků.

Jak trvalá na řasy probíhá?

Trvalou na řasy provádíme za pomoci speciálních silikonových podložek. Po umístění řas na podložky se aplikuje trvalá, která se nechá působit max. 15 minut. Poté aplikujeme neutralizační tekutinu a opět necháme 15 minut působit. Nakonec setřeme zbytky přípravku a jemně sundáme podložky.

Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 90 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce. Úprava řas trvalou je vhodná i před prodloužením řas.

Cena:

Trvalá na řasy + barvení řas a obočí  900,-